Kontakta oss!

GÖTEBORG: Barlastgatan 2, 414 63 Göteborg
MALMÖ: Nordenskiöldsgatan 6, 211 19 Malmö
STOCKHOLM: Brännkyrkagatan 82, 118 23 Stockholm

info@makajo.com

Jonna Mandell
VD MAKAJO
jonna.mandell@makajo.com
0709-707 687

Malin Bonasoni
Redovisningsansvarig VD-sekreterare
malin.bonasoni@makajo.com
0709-700 965

Mia Larsson
Konceptansvar MAKAJO
mia.larsson@makajo.com
0709-701 905



MALMÖ:

Ingela Kock Fredriksson
Regionsansvar Malmö
Kund- & inredningsansvar
ingela.kock.fredriksson@makajo.com
0709-700 031

Hanna Westman
Kund- & inredningsansvar Malmö
hanna.westman@makajo.com
0709-701 906

Maria Asvany
Showroomsansvar Malmö
maria.asvany@makajo.com
0709-701 911

STOCKHOLM:

Jonna Mandell
Regionsansvarig Stockholm (tf)
jonna.mandell@makajo.com
0709-707 687

Caroline Lenner
Showroomsansvar Stockholm
caroline.lenner@makajo.com
0709-684 869

Annika Holmström
(Annika börjar hos oss den 2 oktober)
Kund- & inredningsansvar Stockholm
annika.holmstrom@makajo.com

Vi söker efter ytterligare KIOR till vårt Stockholms team och på sikt behöver vi även en Regionsansvarig. Kontakta Jonna.mandell@makajo.com om du är intresserad. Du är varmt välkommen att sända din CV till oss. 

GÖTEBORG:

Cecilia Woodbridge
Regionsansvar Göteborg
Personal- och verksamhetsansvar
cecilia.woodbridge@makajo.com
0709-990 140


Sofie Svanberg
Showroomsansvar Göteborg
sofie.svanberg@makajo.com
0709-701 944

Lisbeth Angervik
Kund- & inredningsansvar Göteborg
lisbeth.angervik@makajo.com
0709-700 493

Anna-Karin Berggren
Kund- & inredningsansvar Göteborg
anna-karin.berggren@makajo.com
0709-700 482

Eirin Edefur
Kund- & inredningsansvar Göteborg
eirin.edefur@makajo.com
0709-701 946


Ulrika Johnsson
Kund- & inredningsansvar Göteborg
ulrika.johnsson@makajo.com
0709-701 930

Bodil Stahre
Kund- & inredningsansvar Göteborg
bodil.stahre@makajo.com
0709-579 794

Linda Stenberg
(Linda börjar hos oss i oktober 2017)
Kund- & inredningsansvar Göteborg
linda.stenberg@makajo.com



Under 2018 kommer vi att behöva flera KIOR till Göteborg. Är du intresserad av projektsanställning eller fast anställning? Du är varmt välkommen att kontakta cecilia.woodbridge@makajo.com